Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Warsztaty tworzenia książek sensorycznych

Utworzono dnia 25.05.2021, 14:48

25.06.2021 , 17:00


Plakat z wizerunkiem pociągu i harmonogramem projektu "Pociąg do mowy - edycja 2"Zapraszamy do udziału w warsztatach w ramach projektu "Pociąg do mowy - edycja 2".

STACJA ZMYSŁY - WARSZTATY TWORZENIA KSIĄŻEK SENSORYCZNYCH dla młodych i dorosłych / * na warsztatach będzie obecny tłumacz PJM

25 czerwca br. 17:00 - 20:00 (1 grupa - 10 osób).

Książki te stymulują zmysł wzroku, dotyku i słuchu, a dobrze rozwinięte zmysły uzupełniają komunikację, czyniąc ją bogatszą i łatwiejszą w odbiorze. Powstałe książki trafią do dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, które dzięki nim będą mogły poznać pierwsze litery.

Warsztaty poprowadzi Jolanta Wiera-Rymarczyk właścicielka pracowni rękodzieła Merlo-Dekor w Żorach, zajmująca się zawodowo tworzeniem książek sensorycznych.

 

Na wydarzenia obowiązują zapisy:
informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

 

Więcej propozycji w ramach projektu na stronie https://mbpzory.pl/projekty/n,pociag-do-mowy-edycja-2

 


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury " Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".

Logotypy: godło orzeł, napis Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, znak korony i napis Narodowe Centrum Kultury, znak dymku komiksowego, trzy kwadraty i napis Ojczysty - dodaj do ulubionych. Na dole napis: "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".