Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Dostęp do platformy Empik Go

Utworzono dnia 25.04.2022

Od 1 maja 2022 nasi Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do Strefy Multimediów lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: multimedia@mbpzory.pl oraz podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym. Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Aby aktywować kod wpisz go na stronie www.empik.com/go/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami.

Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
- Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
- Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
- Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
- Kody nie mogą być wymieniane na gotówkę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Plakat z duzym logo "Empik go" i tekst " W naszej bibliotece otrzymasz dostęp do e-booków w serwisie Empik Go. Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.