Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Warsztaty poprawnej komunikacji

Utworzono dnia 25.05.2021, 14:44

16.06.2021 , 17:00


Plakat z wizerunkiem pociągu i harmonogramem projektu "Pociąg do mowy - edycja 2"Zapraszamy do udziału w warsztatach w ramach projektu "Pociąg do mowy - edycja 2".

STACJA EMOCJE / WARSZTATY POPRAWNEJ KOMUNIKACJI / * na warsztatach będzie obecny tłumacz PJM

16 czerwca (piątek) / 17:00 - 20:00 (1 grupa - do 20 osób).

Uczestnicy dowiedzą się czym jest empatyczna komunikacja, jak się zrozumieć i porozumieć. Poznają język szakala i język żyrafy. Dowiedzą się czym jest aktywne słuchanie, wykorzystujące parafrazę, precyzowanie i klasyfikację. Nauczą się jak udzielać konstruktywnej odpowiedzi, łącząc słowa z niewerbalną mową ciała. Warsztaty poprowadzi Renata Gibas.

Renata Gibas - Coach, team coach / facylitator, trener i pedagog z dużym doświadczeniem. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (pedagogika, resocjalizacja), Uniwersytetu SWPS (coaching i mentoring) oraz Akredytowanej Szkoły Team Coachingu Zespołowego i Grupowego z akredytacją ICF - Team Coaching Lab. Pracę w zawodzie rozpoczęła w 1998 roku., a coachingiem zajmuje się od 2017 r. Biznesowo wspiera managerów w odnalezieniu się w nowej roli oraz w stawaniu się jeszcze lepszym i bardziej świadomym liderem, w pełniejszym wykorzystaniu potencjału własnego i swoich pracowników, rozwijaniu wewnętrznego przywództwa. Wspiera zespoły we wdrażaniu zmian w organizacji, szerzy wiedzę na temat sposobów radzenia sobie z wyzwaniami, które stoją przed nami w świecie VUCA. Pracuje również z klientami indywidualnymi nad zwiększaniem satysfakcji z pracy i życia - pogłębianiem samoświadomości, odkrywaniem i uwalnianiem potencjału, wewnętrznych zasobów, poszerzaniem perspektywy, zwiększaniem pewności siebie, przechodzeniem przez proces zmiany. Pracuje w oparciu o Kodeks Etyczny Coacha Izby Coachingu. Jej życiową misją jest przyczyniać się do tego, by na świecie było więcej radości i porozumienia poprzez inspirowanie innych do rozwoju i brania odpowiedzialności za siebie i świat, w oparciu o swoją najgłębszą prawdę.

 

Na wydarzenie obowiązują zapisy:
informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

 

Więcej propozycji w ramach projektu na stronie https://mbpzory.pl/projekty/n,pociag-do-mowy-edycja-2

 


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury " Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".

Logotypy: godło orzeł, napis Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, znak korony i napis Narodowe Centrum Kultury, znak dymku komiksowego, trzy kwadraty i napis Ojczysty - dodaj do ulubionych. Na dole napis: "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".