Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Wystawa Łukasza Cyrusa NADFOTOGRAFIA

Utworzono dnia 10.02.2021, 09:54

26.02.2021 - 01.04.2021


Zapraszamy na wystawę NADFOTOGRAFIA autorstwa Łukasza Cyrusa. Wystawa dostępna od 26 lutego do 01 kwietnia 2021 w GALERII NA PIĘTRZE.

O wystawie:

NADFOTOGRAFIA jest próbą odtworzenia naturalnego dla człowieka sposobu budowania wyobrażenia o ludziach, sprawach, rzeczach czy miejscach. W tym sposobie skrawki informacji, które pochodzą od zmysłów, pamięci, uczuć i intuicji łączą się w jeden spójny obraz. Taki obraz jest unikalny dla każdego z nas tak, jak unikalna jest każdego z nas droga przez życie. W tej drodze, część doświadczeń mamy wspólnych z innymi ludźmi, a część własnych, bardzo osobistych. Z tej mieszanki budujemy własny świat obrazów, w którym każda sprawa, o której nam wiadomo ma swój obraz. Żyjemy w świecie obrazów, w którym każdy z nas jest kuratorem swojej własnej galerii.

FOTOGRAFIA ODKLEJONA buduje obraz NADFOTOGRAFICZNY. Każde odklejone zdjęcie jest jak strzęp pamięci, ślad przeżycia, blask olśnienia. Z osobna, żadne z nich nic nie znaczy. Jest tylko małym kawałkiem w wielkiej układance. Razem tworzą obraz.

Więcej na temat wystawy:
https://mbpzory.pl/n,wystawa-lukasza-cyrusa-nadfotografia