Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Zajęcia stałe od września

Utworzono dnia 31.08.2021

Wracamy z ZAJĘCIAMI STAŁYMI!!!

Nasza oferta została odświeżona i rozszerzona. Przybyło zajęć dla dorosłych, młodych i dzieci oraz prowadzonych przez nasze wolontariuszki, które oferują spotkania w języku angielskim, włoskim i hiszpańskim. Więcej w zakładce ZAJĘCIA

Zdjęcie młodej kobiety w długich włosach siedzącej przy stoliku na którym są gry planszowe. Gry widoczne są również za nią na regałach.Młody chłopak we wnętrzu ma założoną maskę na twarzy, w rękach trzyma robota. W tle widoczna drukarka 3D.Młoda, uśmiechnięta dziewczyna w okularach siedzi przy stoliku, na którym leżą książki, jedna z nich stoi otwarta na stoliku. Za nią w tle widoczne szafy z wesołymi, geometrycznymi wzorami.

Młoda dziewczyna w długich włosach, ubrana w skórzaną kurtkę i spódnicę stoi przy drewnianej sztaludze. W tle widoczne regały z książkami.Kobieta w średnim wieku ubrana w sukienkę z długim rękawem trzyma w rękach dwie włoskie flagi i książkę o Rzymie. Stoi pomiędzy regałami z książkami.Młoda dziewczyna w krótkich włosach przykłada do swoich oczu okulary na patyku wykonane z papieru. Dziewczyna kuca przy pufie, na której leży robot i tablet. Robot ma założone papierowe wąsy. W tle stoją regały, a na nich są pudełka z płytami.Kobieta siedzi na parapecie z ugiętymi nogami i patrzy w okno. W dłoni trzyma filiżankę, a w drugiej otwartą książkę opartą o uda. Obok jej nóg leży stos książek.

Młoda dziewczyna siedzi przy stole i układa drewniane klocki w kształt domu. Z tyłu widoczne są regały z książkami.Młoda uśmiechnięta dziewczyna w krótkich włosach siedzi przy stole na którym ma rozłożone różne materiały. W tle widoczne regały z książkami.Młoda kobieta siedzi na podłodze i czyta książkę. Przed nią są rozłożone różne przybory plastyczne: pędzle, klej w sztyfcie, farby i nożyczki. Za nią widoczne są duże, miękkie pufy i regał z książkami.