Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Warsztaty z Arturem Gułą

Utworzono dnia 23.06.2023

Zapraszamy na warsztaty "Słowa mają moc: skuteczna komunikacja w życiu i biznesie", które odbędą się 10 sierpnia 2023 roku o godzinie 18:00, a poprowadzi je Artur Guła.

W trakcie jednej minuty przyjacielskiej rozmowy pada 150 - 200 słów. Przez cały dzień uzbiera się ponad 16 000 wypowiedzianych wyrazów. Od jakości tej komunikacji zależy wiele. Sposób prowadzenia rozmowy wpływa na rozwój kariery zawodowej, czy trwałość budowanych relacji. A słowa to dopiero początek. Na to, jak inni odbierają nasz przekaz, wpływa postawa, intonacja, mimika i gesty. Zaskakujące jest to, że w szkołach nie ma zajęć przygotowujących do skutecznej współpracy z innymi ludźmi. Wchodzimy w dorosłość, nie wiedząc, jak prawidłowo wyrazić swoje emocje, jak prosić o coś i jak odmawiać, a co najważniejsze — jak słuchać. W trakcie spotkania będziemy pracować na konkretnych scenariuszach z życia zawodowego i prywatnego. Będzie dużo praktyki wspieranej teorią i doświadczeniem zdobytym przez lata praktyki menedżerskiej.

 

ARTUR GUŁA - zarządzanie i efektywna współpraca to moja pasja od kilkunastu lat. Od 2010 roku prowadzę zespoły i realizuję projekty w branży nowych technologii. Na bieżąco dzielę się wiedzą i doświadczeniami na blogu Project Makers, a także w ramach wywiadów czy konferencji. W 2019 roku wydałem książkę “Fascynujący Świat Przywództwa”, która wprowadza czytelnika w tajniki skutecznego przywództwa opartego na współpracy i zaufaniu.

Doświadczenia zdobyte w pracy zawodowej wykorzystuję też na rynku lokalnym. Od 2021 roku współtworzę serwis pozytywnezory.pl, który co tydzień dostarcza mieszkańcom listę pozytywnych wydarzeń. Prosto do skrzynki email.

 

Zapisy na warsztaty:

  • drogą telefoniczną pod numerem tel. (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20
  • mailową: informacja@mbpzory.pl
  • osobiście w punkcie Recepcja-Informacja