Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Spotkanie z Kamilą Lesiak

Utworzono dnia 18.03.2024

Zachęcamy do udziału w spotkaniu z Kamilą Lesiak, autorką opowiadania "Ciemną nocą przez świat", które odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 18:00.

Okładka ebooka "Ciemną nocą przez świat" Kamili Lesiak 2023.

Okładka książki "Ciemną nocą przez świat" Kamili Lesiak.Spotkanie będzie opowieścią o kulisach powstawania książki, rozmową na temat zmagań z syndromem DDA, radzenia sobie ze stratą najbliższej osoby i depresją, ale również pojawiającą się w tych zmaganiach nadzieją na lepszą przyszłość. Wspomniane tematy są ważnymi wątkami w książce autorki, w której główna bohaterka, w kawiarni przy tajemniczej alejce spotyka mężczyznę, chcącego pomóc jej zmierzyć się z trudną przeszłością. 

Kamila Lesiak jest pasjonatką psychologii, założycielką projektu "Rodzina (do) kochania" i miłośniczką pisania. Jest też mamą, ciocią i rodziną zastępczą. Na co dzień zajmuje się dziećmi, domem oraz pieczeniem słodkości do kawy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które będzie okazją do rozmowy na trudne tematy.


UDZIAŁ BEZPŁATNY, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY w Informacji-Recepcji osobiście, telefonicznie (nr 32 43 44 584/32 43 43 197, wew. 20) lub mailowo na adres informacja@mbpzory.pl.
 

Instagram: Kamila Lesiak  |   Facebook Kamila Lesiak   |   Ridero.plridero.eu/pl/books/ciemna_noca_przez_swiat/
 

 

Plakat spotkania autorskiego z Kamilą Lesiak "Ciemną nocą przez świat"

 

Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: