Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Projekt fotograficzny Marie "Analogie"

Utworzono dnia 21.01.2020

Witajcie !

Mam na imię Marie Noemie, jestem wolontariuszką z Francji. Obecnie pracuję nad projektem fotograficznym "Analogie" - dlatego szukam osób, które zgodziłyby się, bym je sfotografowała.

Moją główną intencją jest poszukiwanie unikalnych gestów i postawy ciała. Przedmiotem mojej pracy jest pojęcie transmisji (przekazania), komunikacji niewerbalnej. To, co łączy ludzi, to nie tylko pokrewieństwo biologiczne, ale także przyzwyczajenia ciała. W relacjach rodzinnych przekazujemy sobie specyficzne cechy kultury ciała, to właśnie nas łączy.

Aby wykonać te portrety chciałabym zagościć w Waszych domach na kilka godzin, w godzinach rannych lub wieczornych – od wtorku do piątku.

Poszukuję kobiet i mężczyzn w wieku 60+. Nie mówię po polsku, więc tłumacz będzie zawsze dostępny, aby mogli się Państwo poczuć bardziej komfortowo.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani lub potrzebujecie więcej informacji, prosimy o kontakt mailowy na adres promocja@mbpzory.pl lub telefoniczny pod numerem 32 43 43 197 wew. 26.

Działanie odbędzie się w ramach projekt CreativeSpace@Library dofinansowanemu ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Europejski Korpus Solidarności