Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Obuch, szajba i kuchnia kryminalna na spotkaniu autorskim.

Utworzono dnia 23.11.2015

23 listopada w Antykwariacie pod Wodną Panną w Żorach odbyło się spotkanie autorskie z Martą Obuch, autorką komedii kryminalnych. Organizatorem spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach.

Wieczór z Martą Obuch to czas pełen anegdot, opowieści o pracy pisarskiej, pasji kulinarnej oraz fotograficznej. Autorka otwarcie opowiadała o sobie i początkach swojej kariery literackiej, o kolejnych książkach i ich bohaterach, inspiracjach, a także o swojej rodzinie. Dla tych, którzy myślą o karierze pisarskiej autorka miała kilka bezcennych wskazówek. Wszystko dowcipnie, lekko i barwnie. Spotkanie urozmaicił pokaz slajdów o ostatniej książce pt.: „Szajba na peronie 5.” Uczestnicy spotkania mogli także podziwiać fotografie wykonane przez pisarkę. Autorka przyznała, że najbardziej lubi fotografować posiłki, stąd na Jej stronie www zakładka Kuchnia kryminalna, a w niej przepisy i „apetyczne” zdjęcia. Po spotkaniu można była zdobyć autograf autorki wraz z dedykacją. Zapraszamy do lektury książek Marty Obuch, które można wypożyczać we wszystkich placówkach bibliotecznych.
Dyrektor oraz pracownicy żorskiej biblioteki serdecznie dziękują Panu Krzysztofowi Menżykowi, właścicielowi Antykwariatu i Winiarni „Pod Wodną Panną” za pomoc w organizacji spotkania. Atmosfera antykwariatu niewątpliwie sprzyjała doznaniom literackim podczas spotkania autorskiego.

Obuch, szajba i kuchnia kryminalna na spotkaniu autorskim.

Utworzono dnia 02.08.2016, 12:13