Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Książka dla trzylatka

Utworzono dnia 19.04.2022

W maju rusza kolejna edycja „Książki dla trzylatka”. Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka w Żorach, a odbywa się ono pod patronatem Prezydenta Miasta Żory. Tym razem płomyk o imieniu Żorek odwiedzi żorskie przedszkola, gdzie wraz z bibliotekarzem przekaże dzieciom informację, że Żory obchodzą 750 urodziny i z tej okazji wręczą trzylatkom książeczki.

Żorek sprytnie przekona dzieci, żeby się go nie bały i nie unikały jak ognia, a dzięki wspólnej zabawie edukacyjnej, przedszkolaki go pokochają! Podczas odwiedzin bibliotekarz przeczyta krótkie opowiadanie o przygodach Żorka w Żorach, które powstało specjalnie na 750 urodziny Miasta Żory. W planach jest nauka ognistego tańca ognia z ognikiem, będzie również czas na przytulańce i wspólne zdjęcie. Żorek wraz z bibliotekarzem będzie jednak szybko zmykał, by nie przegapić świętowania 750 urodzin Miasta Żory!

Podsumowaniem akcji będzie zaproszenie wszystkich trzylatków nieuczęszczających do przedszkoli, po odbiór książeczki 20 maja 2022 między 13:00, a 17:00 do Strefy Dzieci. Gwarantujemy spotkanie z Żorkiem, wspólne uściski, zdjęcie i naukę „Ognistego tańca ognia z ognikiem”. Zapraszamy do biblioteki.
 

Przycisk katalog on-line

Przycisk Regionalia

Przycisk Facebook

Przycisk YouTube

Przycisk "Radio Żory"

Przycisk RODO

Przycisk Biuletyn Informacji Publicznej

Przycisk Partnerzy

Przycisk Zostań przyjacielem żorskiej biblioteki

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 24 wydarzeń w tym miesiącu