Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

grudzień E-wystawa Daniela Kondysa „Albania …”

Utworzono dnia 01.12.2015

Zobacz Albanię  w obiektywie Daniela Kondysa. E-wystawę można oglądać do końca grudnia br.
Albania- kraj kontrastów. Lato 2015 roku obfitowało w podróże po Albanii- kraju, gdzie do 1992 roku panował komunizm. Przemiany gospodarcze następowały na tyle wolno, że w niektórych miejscach można się „cofnąć” w czasie o kilkadziesiąt lat. Zdjęcia przedstawiają piękny kraj, z pozostałościami okresu poprzedniego ustroju.
O autorze:
Daniel Kondys – jego pierwsze fotografie powstawały z chęci uwiecznienia ważnych wydarzeń z jego życia , zatrzymania w kadrze chwil dla niego istotnych. Z czasem, kiedy jego zainteresowanie fotografią przerodziło się w pasję, zaczął szukać podobnych sobie ludzi oraz możliwości rozwoju i tą drogą trafił do Towarzystwa Fotograficznego Excursor, w którym działa aktywnie od maja br. Swoje prace publikuje na prywatnych stronach internetowych, współpracuje z jednym z żorskich portali internetowych (zorydlawas.pl), gdzie publikowane są z powodzeniem jego fotoreportaże z odbywających się imprez kulturalnych. Wystawa Albania – kraj kontrastów jest debiutancką wystawą autora.
Uwaga! Ty też możesz mieć swoją e-wystawę i to za darmo. Więcej informacji w zakładce FOTO-TON i w Dziale Metodyki i Promocji MBP w Żorach. Zapisy trwają cały rok.

grudzień E-wystawa Daniela Kondysa „Albania …”

Utworzono dnia 02.08.2016, 12:26