Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Debiut literacki młodej żorzanki…

Utworzono dnia 10.05.2015

12 maja br. w Herbaciarni młoda żorzanka Agata Kijora  promowała swoją debiutancką książkę pt.: „Zmienni”. Organizatorem wydarzenia była  żorska biblioteka,  a spotkanie z autorką to kolejna atrakcja w ramach Tygodnia Bibliotek 2015.
Serdecznie zapraszamy do lektury, książki Agaty Kijory można wypożyczyć w naszej bibliotece.

W skrócie o książce: Fantastyka, tajemnicza misja, długa i niebezpieczna wędrówka oraz stawianie czoła śmiertelnym zagrożeniom. A wszystko to na tle krajobrazów piękniejszej od świata ludzi krainy Sudicante. …

Pełna recenzja tutaj.

Autorka o sobie: Urodziłam się 26.06.1997 r. w Żorach. Szkołę Podstawową ukończyłam w Bąkowie, gimnazjum w Pielgrzymowicach. Obecnie jestem uczennicą 2 klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu Zdroju. Od 9 lat mieszkam w Bąkowie – małej wsi niedaleko Strumienia. Uwielbiam czytać, jeździć konno, pisać, słuchać muzyki, grać w gry komputerowe. Wiele radości sprawia mi jazda na motorze.

Moim ulubionym przedmiotem jest język angielski. Zawdzięczam to mojemu nauczycielowi z gimnazjum. Bardzo lubię poznawać ludzi, obserwować zwierzęta, podziwiać dziką przyrodę, bo to właśnie najbardziej inspiruje mnie do pisania. Dom jest dla mnie miejscem, które kocham i do którego lubię wracać. Swoją przyszłość wiążę z pisaniem i studiowaniem języka angielskiego. Jestem osobą chodzącą własnymi ścieżkami.

Debiut literacki młodej żorzanki…

Utworzono dnia 21.07.2016, 09:38