Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Cultural evening with ISOBEL

Utworzono dnia 15.11.2021

Zapraszamy do udziału w wieczornym spotkaniu kulturalnym z ISOBEL, które odbędzie się 26 listopada 2021 r. o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna.

Isobel Dyson urodziła się i dorastała w RPA. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechała na studia do Holandii. Dyplom zdobyła ze specjalności Interdisciplinary Arts, co oznacza pracę nad wieloma projektami, które łączy myślenie artystyczne i inne dyscypliny, takie jak przedsiębiorczość czy nauki społeczne. Ostatecznie w swojej pracy i nauce skupia się na ilustracji, opowiadaniach, a także na szeroko zakrojonych badaniach branży modowej. W bibliotece prowadzi cotygodniowe zajęcia z odrabiania prac domowych z języka angielskiego dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym, lekcje baletu, konwersacje dla dorosłych po angielsku, kreatywne warsztaty DIY i upcycling oraz uczy tworzenia filmów.

Podczas wieczoru opowie trochę o swoich doświadczeniach z życia w RPA, postara się omówić złożoną historię tego kraju i to, jak dziś RPA radzi sobie z następstwami kolonizacji i apartheidu. Będzie możliwość spróbowania południowoafrykańskiego jedzenia. Spotkanie w będzie w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Udział bezpłatny - z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji. 

--------------------------------

Projekt "KREATYWNE WYZWANIA KULTURALNE" realizowany jest w ramach programu Europejski Korpus Solidarności, Wolontariat Europejski, i dofinansowany został ze środków Komisji Europejskiej.

Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ:

       

Przycisk katalog on-line

Przycisk Regionalia

Przycisk Facebook

Przycisk YouTube

Przycisk "Radio Żory"

Przycisk RODO

Przycisk Biuletyn Informacji Publicznej

Przycisk Partnerzy

Przycisk Zostań przyjacielem żorskiej biblioteki

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 23 wydarzeń w tym miesiącu