Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Aktywne słuchanie - jak podążać za dzieckiem

Utworzono dnia 06.03.2024

Zapraszamy rodziców i nauczycieli na warsztat Aktywne słuchanie - jak podążać za dzieckiem i mu towarzyszyć, 27 marca 2024 r. o godzinie 18:00.

Podczas warsztatu przećwiczysz umiejętność słuchania i nazywania emocji, potrzeb i tworzenia próśb. Dowiesz się dlaczego pojawiają się emocje oraz do czego, w prostej linii nas prowadzą. Będziesz mieć możliwość spróbować własnych sił w ćwiczeniach, które z łatwością przeniesiesz do swoich sytuacji rodzinnych. Poznasz schemat, który ze względu na swoją uniwersalność może być wykorzystany w każdym środowisku - rodzinnym, czy zawodowym. Warsztat poprowadzi Anna Górny-Bogulska.

Nazywam się Anna Górny-Bogulska i od 2020 roku prowadzę szkolenia z komunikacji empatycznej w duchu NVC. Jestem magistrą pedagogiki, certyfikowaną trenerką Minimediacji metodą SNO oraz trenerką komunikacji empatycznej w duchu NVC. Zajmuję się również pisaniem bajek mediacyjnych dla dzieci oraz scenariuszy zajęć. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, lubię chodzić po górach i tańczyć. Lubię ludzi.

Zapraszam zarówno rodziców jak i nauczycieli do świata konstruktywnej komunikacji opartej o potrzeby. Potrafię słuchać i towarzyszę w szukaniu rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści, w postaci świata zbudowanego na wyborze i akceptacji. Moi klienci – czyli rodzice i nauczyciele – przychodzą do mnie po sprawdzone rozwiązania, które mogą wykorzystać od pierwszego dnia. Mam tutaj na myśli – komunikat 4 stopniowy z Porozumienia bez Przemocy (NVC), Minimediacje metodą SNO, Self-compassion (łagodność
dla siebie) oraz umiejętności budowania szczęśliwego mózgu (Neuroplastyczność). Z myślą o dzieciach, które funkcjonują głównie w dwóch środowiskach – rodzinnym oraz przedszkolno-szkolnym – opracowałam szereg szkoleń, które będą przyczyniały się do budowania świata opartego o wzajemny szacunek i akceptację.

UDZIAŁ BEZPŁATNY, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY w Informacji-Recepcji osobiście, telefonicznie (nr 32 43 44 584/32 43 43 197, wew. 20) lub mailowo na adres informacja@mbpzory.pl.

 

Plakat promujący wydarzenie "Aktywne słuchanie - jak podążać za dzieckiem".

Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: