Rajd Rowerowy ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ

Utworzono dnia 25.06.2019, 10:21

13.07.2019 , 09:30

Biblioteka w Żorach i Klub Turystyki Kolarskiej z Klubu „Wandrus” zapraszają miłośników książek i rowerów na Żorski Rajd Rowerowy ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ - 13 lipca (sobota). Rajd rowerowy dedykowany jest czytelnikom oraz wszystkim miłośnikom książki, bibliotek i rowerów. Celem ogólnopolskiej akcji, w którą się włączamy, jest propagowanie roweru jako środka lokomocji.

Na uczestników rajdu czekają odjazdowe atrakcje m.in. konkurs na NAJBARDZIEJ POMARAŃCZOWY STRÓJ, odjazdowa kiełbaska z pomarańczową lemoniadą, pomarańczowa strefa relaksu w tym odjazdowe malowanie buzi, pomarańczowa wata cukrowa, odjazdowy bookcrossing, foto ścianka rowerowa, odjazdowe animacje.
Odjazdowe atrakcje podczas rajdu rowerowego zapewni dodatkowo pomarańczowa ekipa WOPR! Załóż coś pomarańczowego!

OPIS TRASY RAJDU:

10:00 RYNEK W ŻORACH start Rajdu – Rondo Dolna Brama – ul. Dworcowej – ul. Leśna – staw Śmieszek – ul. Wodna – ul. Wyzwolenia – ul. Kleszczowska – ul. Baraniok – Ośrodek „Gwaruś” postój 20-30 min – ul. Zielna – ul. Pukowca – ul. Zamkowa – ul. Owocowa – ul. Osińska – ul. Minimalna – META/MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA os. Pawlikowskiego 13.  -->  mapa

Trasa liczy ok. 18 km, szacowany czas przejazdu: ok. 3 h.

Zbiórka uczestników: godz. 9:30 na Rynku w Żorach.

Zapisy:

• pod numerem tel. 32 43 44 584 wew. 26
  • mailowo: marketing@mbpzory.pl
  • w biurze Zespołu d.s. Marketingu i Projektów.  Zgłoszenia i zapisy na rajd przyjmujemy drogą telefoniczną pod numerem tel. 32 43 43 197 wew. 26, mailową: marketing@mbpzory.pl lub w bibliotece w biurze Zespołu ds. Marketingu i Projektów pok. nr 3 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00;
  • jest możliwość dopisania się w dniu rajdu (Rynek w Żorach w godz. 9:00 - 9:30). Rejestracja uczestników zapisanych z wyprzedzeniem w godz. 9:30 – 9:55.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rajdu.