Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Warsztaty z Joanną Krzyżanek

Utworzono dnia 06.05.2024, 14:40

17.05.2024


Zapraszamy do biblioteki na warsztaty z Joanną Krzyżanek — autorką bajek, opowieści i wierszy dla dzieci. 17 maja pisarka poprowadzi fantastyczne warsztaty dla klas ze szkoły podstawowej (godz. 9:00 i 12:00) i chętnych dzieci z rodzicami (godz. 17:00).

Udział bezpłatny — zapisy!

Grafika z postacią bajkową - dziewczynki w ciemnych włosach, trzymającą w rękach książkę

 

JOANNA KRZYŻANEK autorka książek dla dzieci. Pisze opowiastki, rymowanki i listy do przyjaciół. Obudziła z wyobraźni Cecylkę Knedelek, Lamelię Szczęśliwą, Maniutkę, Emiliana Aplę, rodzinę Wafelków, Tereskę, Weronikę, Dorotkę, Sabinkę, kota Paplę, psa Kminka, kurę Adelę, i mnóstwo innych postaci. Ma czarne włosy przypominające druciki, niebieskie oczy i kilka zmarszczek na czole. Jest właścicielką starego widelca i czerwonych kaloszy. Potrafi upiec marchewkowe ciasto, uszyć świnkę, zrobić domek z drewna i policzyć poziomki na tarcie. Lubi deszcz, ale nie lubi nowych klamek.  

facebook Joanna Krzyżanek  |  facebook Stare Knedelkowo

 

 

/ Plakat promujący warsztaty dla dzieci 17 maja 2024. Szczegóły w wątku./Warsztaty:

09:00 - 11:00 - Byki Weroniki (dwie klasy I-III) - warsztaty o ortografii

12:00 - 14:00 - Świnki Sabinki (dwie klasy I-III) - warsztaty o praktycznej matematyce

17:00 - 19:00 - Cecylka Knedelek (warsztaty dla dzieci 3-9 lat) 

Cecylka Knedelek mieszka w różowym domu przy ulicy Naleśnikowej 5 w Starym Knedelkowie. Jak wszystkie dzieci na świecie cieszy się, uśmiecha, płacze, smuci, grymasi i złości się (ale tylko we wtorki). Potrafi przeskakiwać przez strumyk, chodzić po kałużach i piec marchewkowe babeczki. Jest wolontariuszką, która opowiada o pomaganiu, turkusowej szopie i programie Mały Wolontariat. Warsztaty opowiadające o pierwszej pomocy, dobrych manierach, Małym Wolontariacie Cecylki Knedelek, kuchennej ortografii i zdrowej kuchni. 

 

UDZIAŁ BEZPŁATNY, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:  informacja@mbpzory.pl tel. (32) 43 44 58443 43 197 wew. 20 lub w Informacji — Recepcji.

Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku w mediach społecznościowych i na stronie internetowej biblioteki.

 

 

 

 

 

Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: