Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Warsztaty języka migowego

Utworzono dnia 25.05.2021, 14:47

24.06.2021


Plakat z wizerunkiem pociągu i harmonogramem projektu "Pociąg do mowy - edycja 2"Zapraszamy do udziału w warsztatach w ramach projektu "Pociąg do mowy - edycja 2".

STACJA GESTY - WARSZTATY JĘZYKA MIGOWEGO dla młodych i dorosłych

24 czerwca (czwartek) 17:00 - 20:00 (1 grupa - do 20 osób).

Celem warsztatów jest pozyskanie wiedzy na temat komunikacji z osobami z niepełnosprawnością słuchu. Język polski dla osób słyszących jest językiem fonicznym. Dla osób głuchych polski język migowy jest językiem wizualno-przestrzennym. Dzięki nauce znaków i alfabetu języka migowego uczestnicy rozwiną umiejętności nadawania i odbierania komunikatów w PJM, ucząc się podstawowej komunikacji z osobami niesłyszącymi.

Warsztaty poprowadzi Monika Folwarczny, która jest biegłym tłumaczem, wykładowcą PJM i prezesem organizacji Fundacja PL.
 

 

Na wydarzenia obowiązują zapisy:
informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

 

Więcej propozycji w ramach projektu na stronie https://mbpzory.pl/projekty/n,pociag-do-mowy-edycja-2

 


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury " Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".

Logotypy: godło orzeł, napis Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, znak korony i napis Narodowe Centrum Kultury, znak dymku komiksowego, trzy kwadraty i napis Ojczysty - dodaj do ulubionych. Na dole napis: "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".