Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Spotkanie dla dzieci z Barbarą Supeł

Utworzono dnia 22.11.2021, 12:25

04.12.2021


Chłodne dni i zimowe wieczory są idealnymi chwilami na czytanie. Czas spędzony z ulubioną książką czyni atmosferę świątecznych przygotowań bardziej magiczną. Do biblioteki zaprosiliśmy autorkę książek dla najmłodszych czytelników Barbarę Supeł, by w tym grudniowym czasie opowiedziała o swojej twórczości i książkach, m.in o serii z Jadzią Pętelką.

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami na spotkanie połączone z warsztatami formowania i dekorowania pierniczków z masy solnej. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 grudnia o godz. 15:00 w Strefie Dzieci.

Fotografia pisarki Barbary Supeł, uśmiechniętej brunetki, z podpartą głową. W tle widoczne drzewa.BARBARA SUPEŁ pochodzi z Hajnówki – zielonego miasteczka położonego na skraju Puszczy Białowieskiej. "Ukończyła studia na kierunku nauki o rodzinie, a po studiach założyła własną praktykę (czyli rodzinę). Kolekcjonuje codzienne absurdy i oprawia je w ramki. Pisze teksty do książek dla dzieci." (źródło: Wydawnictwo Zielona Sowa)Okładka książki dla dzieci pod tyułem "Jadzia Pętelka piecze pierniki" z małą dziewczynką w sukience, która bawi się zabawkami i foremkami do pierniczków zostawiając stopami ślady z mąki.

Jest autorką książek dla najmłodszych. Zajmuje się pisaniem bajek, baśni, legend i literatury dziecięcej. Pisarka stworzyła serię książek o Jadzi Pętelce i jej bracie Stasiu. Inne znane książki autorki to między innymi: "Tuż przed Gwiazdką", "Elfy na ratunek!", "5-minutowe bajki. Zwierzęta na wsi" czy też "Czy wiesz, że... pojazdy pracują?". Autorka ma na swoim koncie także książeczki z pomysłowymi zabawami i łamigłówkami oraz kolorowanki, które wciągają na wiele godzin zarówno dzieci jak i dorosłych.


Liczba miejsc ograniczona! Udział bezpłatny - z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji lub w Strefie Dzieci.