Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Utworzono dnia 17.01.2022, 09:30

22.01.2022 - 22.01.2022


Grafika przedstawiająca dziadków na tle w kratkę, w rogach widoczne są małe ulustracje rysunku dziecka i babci z wnuczką. Na dole logo Biblioteki w Żorach.Dziadkowie i Babcie są plasterkiem na rany, rozpieszczają i wspierają, uczą, jak wybierać dobro, uczą prawdziwej zabawy, znają wiele ciekawych historii, chodzą z wnukami do biblioteki i im czytają. Dziękujemy, że jesteście!

Wnukowie, złóżcie oryginalne życzenia swoim dziadkom, dziadkowie pozdrówcie swoich wnuków! W Wypożyczalni poziom 1 i Strefie Dzieci znajdziecie ramy, do których Wy wszyscy, dziadkowie i babcie oraz wnukowie, będziecie mogli przypinać wzajemne pozdrowienia na przygotowanych karteczkach. Ciekawe ile babć, dziadków i wnuków nas odwiedzi... Ci na pewno poczują miłe ciepło w sercach!

Jeśli w najbliższym czasie nie możesz do nas przyjść, zapraszamy do udziału w zabawie na naszym Facebooku. W dniach 21 i 22 złóż życzenia pod specjalnym postem. Napisz komentarz z miłymi słowami, wyślij zdjęcie, oznacz swoich dziadków lub wnuków i prześlij pozdrowienia za pomocą naszego profilu:)

Dla wszystkich zaangażowanych przygotowaliśmy pakiety książkowe.

Przycisk katalog on-line

Przycisk Regionalia

Przycisk Facebook

Przycisk YouTube

Przycisk "Radio Żory"

Przycisk RODO

Przycisk Biuletyn Informacji Publicznej

Przycisk Partnerzy

Przycisk Zostań przyjacielem żorskiej biblioteki

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 24 wydarzeń w tym miesiącu