Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Aktywista A.F - Spotkanie z lokalnym aktywistą

Utworzono dnia 03.11.2023, 12:20

16.11.2023


Zapraszamy na spotkanie informacyjno-warsztatowe Aktywista A.F., podczas którego przedstawimy możliwości aktywnego włączenia się w rozwój lokalny. Celem tego wydarzenia jest przedstawienie mniej znanej - biznesowej strony Aleksandra Fredry.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 listopada 2023 r. o godzinie 17:00 i dedykowane jest osobom dorosłym i młodym powyżej 16 r. ż.

Logo ARP ŻORY

 

Prowadzenie: Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Żorach

 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • czym zajmuje się ARP w Żorach,
  • z jakich darmowych szkoleń (certyfikowane) możesz skorzystać
  • gdzie, na co i w jaki sposób pozyskać dofinansowanie, jeśli chcesz otworzyć działalność lub masz ciekawy, innowacyjny pomysł.

Część druga spotkania to warsztaty, podczas których omówione zostaną zasady biznesplanu, stanowiącego podstawę podczas pracy nad własnym biznesem. Uczestnicy pod czujnym okiem specjalistów będą mieli możliwość stworzenia swojego biznesplanu.

Udział BEZPŁATNY. Zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Biblioteki.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu "ALE Fredro". Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Plakat wydarzenia Aktywista A.F. Szczegóły w artykule.