Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wolontariusze 2018

Cześć! Nazywam się Anna Dabaghyan i pochodzę z Armenii. Urodziłam sie w Kajaran, ale od 16 lat mieszkam w Abovyan (Armenia). Studiowałam Ekonomię i Zarządzanie na Uniwersytecie w Erywaniu. Zanim rozpoczęłam wolontariat w Żorach pracowałam jako specjalista ds. sprzedaży. Moje hobby to taniec i sztuka. Od 4 lat tańczę taniec nowoczesny, a od 2 lat ormiańskie tańce ludowe.

Do biblioteki zapraszam na: rosyjski, ormiański i tańce.

 

 

 

 

 

 

Witam, nazywam się Johny Kondakjian, mam 30 lat, jestem Ormianinem. Urodziłem się w Syrii, w Aleppo. Mieszkałem w Libanie do 2015 roku. Następnie zamieszkałem w mojej ojczyźnie Armenii. Obecnie jestem wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach w ramach projektu Erasmus + . Jestem szczęśliwy i podekscytowany odkrywaniem nowej kultury, uczeniem się języka polskiego, zwiedzaniem najważniejszych miejsc w Polsce. Mam wielkie nadzieje na nawiązanie wielu przyjaźni z Polakami :)

W obszarze moich zainteresowań są podróże i odkrywanie nowych kultur, pływanie, wycieczki górskie, sport i oczywiście fotografia. Pracowałem m.in. w zespole The Voice oraz przy realizacji dwóch projektów UNICEF pod nazwą Lahza 1 i Lahza 2. Moja praca w tych projektach polegała na uczeniu fotografii dzieci syryjskich uchodźców w Libanie.

 

 

 

 

 

Witam, nazywam się Svitlana Dolya, pochodzę z Ukrainy. Mam 27 lat i chcę powiedzieć, że "marzenia się spełniają", ponieważ jestem tutaj :) Ukończyłam Krymski Uniwersytet Humanitarny, na którym studiowałam język ukraiński i literaturę. Ostatnie kilka lat pracowałam w branży hotelarskiej, gdzie zrozumiałam, że chcę osiągnąć ważniejsze cele w moim życiu. Obecnie w pełni nastawiłam się na samorozwój i poznanie własnego potencjału. Zdaję sobie sprawę, że muszę odnaleźć się we współczesnym świecie i odkryć swoje powołanie. W tym przypadku muszę opuścić swoją strefę komfortu i spróbować się w innych obszarach, które mnie inspirują tj. organizacja interesujących wydarzeń, muzyka, języki oraz podróże.

Wolontariat europejski Erasmus+ może dać mi doskonałe warunki do rozwoju, a ja mówię "Tak" nowej przygodzie w moim życiu!

 

 

 

 

 

Cześć! Jestem María del Pino González Sánchez, pochodzę z Gran Canaria w Hiszpanii. Przyjechałam do Polski, aby poznać nową kulturę odmienną od tej w moim kraju i cieszyć się nowymi doświadczeniami. Chciałabym pracować w dziedzinie kultury, sztuki i historii, dlatego też ukończyłam studia dyplomowe z historii na specjalizacji z zakresu dziedzictwa kulturowego.

W bibliotece chcę prowadzić warsztaty lub gry, które zajmują się faktami historycznymi, kulturowymi i przeprowadzać proste eksperymenty. Wszystko jest ważne, co wzbudza ciekawość. ¡Gracias y hasta pronto!

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31