Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wolontariusze 2017

Nazywam się Alisa Martirosyan. Przyjechałam z Armenii, gdzie mieszkam w Erywaniu. Ukończyłam studia na kierunku: stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Stanowym. W głębi duszy jestem artystką. Do biblioteki zapraszam na warsztaty m.in. malowania na wodzie (ebru), tkania dywaników i free art, czyli wszelkiego rodzaju zajęcia plastyczne. Prowadzę także kawiarenkę języka rosyjskiego oraz spotkania z kulturą mojego kraju. Porozmawiasz ze mną w języku ormiańskim, rosyjskim, tureckim i angielskim, języka polskiego dopiero się uczę.

 

 

 

 

Nazywam się Marina Asensio Rincón. Przyjechałam z Hiszpanii, gdzie mieszkam niedaleko granicy z Portugalią. Jestem zawodowym fotografem i moją wiedzą oraz umiejętnościami chciałabym się podzielić z Wami na warsztatach, które prowadzę w bibliotece. Zapraszam do kawiarenki językowej oraz na spotkania z kulturą mojego kraju. Porozmawiasz ze mną po hiszpańsku i angielsku; uczę się języka polskiego.

 

 

 

 

Nazywam się Charlélie Durieu. Przyjechałem z Francji, gdzie mieszkam w miejscowości Saint Étienne. Jestem grafikiem komputerowym i w bibliotece prowadzę warsztaty grafiki i animacji komputerowej. Zapraszam także na zajęcia z kaligrafii oraz do kawiarenki językowej i na spotkania z kulturą mojego kraju. Porozmawiasz ze mną po francusku i angielsku; uczę się języka polskiego.

 

 

 

 

Nazywam się Dmitry Klachkievich. Przyjechałem z Białorusi, gdzie mieszkam w Mińsku, stolicy kraju. Ukończyłem Minsk State Automotive College. W bibliotece prowadzę warsztaty z majsterkowania oraz origami. Zapraszam także do kawiarenki językowej oraz na spotkania z kulturą mojego kraju. Porozmawiasz ze mną w języku polskim, białoruskim, rosyjskim i angielskim.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31