Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Warsztaty "3D w obłoku Magellana"

Utworzono dnia 20.10.2021

30 października (sobota) od godziny 13:00 do 16:00 zapraszamy na warsztaty "3D w obłoku Magellana".

Warsztaty z tworzenia form charakteryzujących się cechami organicznymi w procesie druku 3D. Pobudzą one myślenie abstrakcyjne i pozwolą zastosować je w praktyce, odkrywając potencjał tkwiący w kształtowaniu materii. Uczestnicy swoje wydruki przekształcać będą w przedmioty użytkowe i nowatorskie, dowiadując się przy okazji, że Stanisław Lem w jednej z książek przewidział powstanie druku 3D. Wydarzenie ma na celu zaszczepienie w odbiorcach zainteresowania nauką i sztuką, jako dziedzinami na siebie oddziałującymi, obiema możliwymi do rozwijania w bibliotece.

 

Udział bezpłatny - z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji. 

--------------------

Projekt "MyśLEM więc jestem. Czy Stanisław Lem był prorokiem?" dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: