Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Urodziny Czerwonego Kapturka

Utworzono dnia 02.07.2024

Historię o dziewczynce, mamie, babci, wilku i leśniczym zna prawie każdy. 19 lipca 2024 o godz. 12:00 będziemy świętować Urodziny Czerwonego Kapturka.

Zapraszamy na uroczyste przyjęcie, które urządzimy u nas w bibliotece. Będzie przedstawienia teatralne, pyszny, urodzinowy tort, śpiewanie „Sto lat” oraz gry i zabawy z przyjaciółmi Czerwonego Kapturka. Na deskach biblioteki będziemy gościć Teatr Kameleon z Krakowa, na którym swoją historię będzie mógł zobaczyć sam Czerwony Kapturek.

Teatr Kameleon to teatr impresaryjny, który działa w Krakowie od wielu lat. Teatr oferuje szeroki repertuar spektakli dla dzieci i dorosłych, a także organizuje warsztaty teatralne i inne wydarzenia kulturalne. Repertuar Teatru Kameleon jest bardzo różnorodny i obejmuje spektakle dla dzieci i dorosłych. Można w nim znaleźć m.in. spektakl "Czerwony Kapturek", na który serdecznie zapraszamy do biblioteki.
 

„Babciu – a czemu masz takie wielkie oczy – spytała dziewczynka – „ bo się dziwię, że tak urosłaś! A jak się ktoś dziwi, to robi wielkie oczy. – odrzekł wilk przebrany za babcię.

Niestety, żadne dziecko nie da się nabrać na to, że wilk to babcia, a babcia to wilk… Jedyne co pozostanie, to pośmiać się i uświadomić sobie, jakie niebezpieczeństwa czyhają na dzieci. A wilk – leśniczy już upewni się, że trafi na tresurę.

Brawurowa interpretacja klasyki gatunku, uwaga – grozi salwami śmiechu!
 

Źródło: https://teatr-kameleon.pl/

 

Wydarzenie skierowane dla dzieci od 5 do 12 roku życia.

Zapisy:  Liczba miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny.