Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sztuka moja pasja - już od września

Utworzono dnia 29.07.2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na kreatywne warsztaty dla dorosłych z zakresu rysunku, malarstwa oraz technik mieszanych.

Jeżeli sprawia Ci radość rysowanie i malowanie lub jeszcze tego nie robiłeś, a bardzo chcesz spróbować, warsztaty artystyczne w naszej bibliotece są przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Podczas zajęć uczestnicy będą zapoznawać się z technikami malarskimi i rysunkowymi, użytkowaniem materiałów plastycznych, jak i łączeniem ze sobą różnych technik i środków wyrazu aby osiągać zaskakujące efekty. Ponadto będziemy rozmawiać na temat historii sztuki, koloru, kompozycji, ciekawych postaci artystów i ich stylu.

Planowane rozpoczęcie zajęć to Wrzesień br. w każdy Wtorek o godzinie 17.30. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 Września o godzinie 17.30. Maksymalna liczba osób: 12. Możliwość zorganizowania grupy poranno-popołudniowej dla osób 50+. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem marketing@mbpzory.pl lub telefonicznie: 32 43 44 584 (wew. 26).

Zajęcia prowadzone są przez Sylwię Sosnowską - absolwentkę Wydziału Sztuki i Projektowania na kierunku „Sztuka piękna” University of the Arts London oraz Chelsea College of Art and Design w Londynie.