Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Spotkanie z Przemysławem Borkowskim

Utworzono dnia 20.04.2023

Zapraszamy na spotkanie z Przemysławem Borkowskim zatytułowane "Bez taryfy ulgowej", które odbędzie się 10.05.2023 o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach. Poprowadzi je Aleksandra Zawalska-Hawel.

Przemysław Borkowski - znany szerszej publiczności z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Tworzył m.in. dla portalu Onet.pl, miesięcznika "Kariera" i "Przekroju". Jego wiersze i opowiadania były  publikowane na łamach "Frondy", "Odry" i "Twórczości". Przede wszystkim, Przemysław Borkowski to autor znakomicie przyjętej trylogii kryminalnej o psychologu Zygmuncie Rozłuckim ("Zakładnik", "Niedobry Pasterz", "Widowisko"), a także nowej serii z Gabrielą Seredyńską ("Rytuał Łowcy", "Śmierć nie ucieknie"). Jesienią miała miejsce premiera kolejnej książki - "Wieża Strachu" - następnego tomu serii z prokurator Seredyńską. 

 

Udział BEZPŁATNY we wszystkich wydarzeniach - zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Biblioteki.