Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Spotkanie z Michałem Szulimem

Utworzono dnia 05.07.2024

Zapraszamy do udziału w spotkaniu "Gombrowicz w Argentynie" z podróżnikiem Michałem Szulimem, które odbędzie się 30.07.2024 o godzinie 18:00. 

Podczas spotkania wyruszymy do Ameryki Południowej i poznamy dwa fascynujące kraje: Argentynę i Urugwaj. Zwiedzimy słynne miasto Buenos Aires, zatańczymy tango i zobaczymy na własne oczy jak wygląda najszersza ulica świata. Dotrzemy na sam szczyt imponującego wodospadu, który przebija swoją wielkością Niagarę. Ale poznamy też słabość mieszkańców Argentyny i Urugwaju do mięsa i... porozmawiamy o najbiedniejszym prezydencie świata oraz o kraju, gdzie panuje absolutna wolność obywateli.                                                                                 

 

MICHAŁ SZULIM: autor trzech bestsellerowych książek podróżniczych, wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 7 płyt i zagrał ponad 900 koncertów, podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie, twórca strony www.MiejsceZaMiejscem.pl

 

 

Udział BEZPŁATNY. Zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.
Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Biblioteki.

Spotkanie odbędzie w ramach projektu „z Gęby w Gębę”, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.