Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Spotkanie autorskie z Sylwią Paradowską

Utworzono dnia 10.11.2015

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Paradowską autorką książki „NIEUGIĘCI Jak kochać i być kochanym? Z przemyślnika nietypowych małżonków”. Spotkanie odbędzie się 11.11.2015 r. o godz. 15.30 w Kinie na Starówce. WSTĘP WOLNY. Po spotkaniu będzie można zakupić książki i zdobyć autograf autorki.

dołącz do nas – wydarzenie na Facebooku
https://www.facebook.com/events/158786077804292/

Jak nie uginać się pod presją i problemami życia codziennego? Jak żyć szczęśliwie pomimo przeciwności losu? Na te pytania odpowiada Sylwia Paradowska w swojej książce „Nieugięci…Jak kochać i być kochanym? …

„Nieugięci, to książka o związku z Dariuszem Filakiem. Opisałam w niej, że nasz związek z jednej strony jest jak najbardziej normalny, a z drugiej strony jest w nim obecny pewien element, który może być problemem. Książka ta jest spełnieniem moich marzeń. Od młodych lat chciałam pisać. Będąc w szkole dowiedziałam się, że tego nie potrafię. Lektura ta, którą wszystkim polecam, jest dowodem na to, że dzięki rozwojowi oraz systematycznej pracy, można osiągnąć sukces.” – powiedziała nam Sylwia Paradowska.

„Mam przyjemność zaprosić wszystkich Żorzan i innych gości, na mój Wieczór Autorski. Odbędzie się on w dniu: 11.11.2015 r. o godzinie 15.30, w budynku Sceny na Starówce. Ten dzień ma dla mnie szczególną wartość, ponieważ 18 lat temu, 11 listopada przekroczyłam po raz pierwszy progi mieszkania mojego obecnego męża. Od tego momentu zaczęła się nasza wspólna historia, którą opisuję na kartach tej książki. Serdecznie wszystkich zapraszam. Spotkajmy się tam.” – dodaje autorka książki „Nieugięci…”.