Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Rodzinna gra biblioteczna "Kryptonim Żory"

Utworzono dnia 08.11.2019

23 listopada będziecie mogli uczestniczyć w Rodzinnej grze bibliotecznej "Kryptonim Żory", która pomoże utrwalić wiadomości oraz poznać ciekawe, a często nieznane fakty z dziejów Żor.

Tematyka gry dotyczy II wojny światowej, konspiracji, życia pod okupacją niemiecką, sytuacji Żor w latach 1939-1945 oraz zaangażowania Żorzan na różnych frontach wojennych. Gra przeznaczona jest dla całych rodzin. Zalecany minimalny wiek uczestników to 7 lat.

Zapisy tel. 32 43 43 197 wew. 22. Start na Rynku w Żorach o godz. 10:00. Udział w Grze jest bezpłatny. Szczegóły w regulaminie (poniżej plakatu) lub tutaj!

Zaklęcie na „W” to projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach nawiązujący do 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Obejmuje m.in. cykl zajęć z książką, spotkania ze „świadkami historii”, pisarzami i historykami. Uczestnicy projektu będą mogli utrwalić wiadomości zarówno z historii Polski, jak i poznać losy miasta poprzez konkurs czy grę miejską. Celem projektu jest zapoznanie dzieci z tematem wojny poprzez literaturę, jednak w poszczególne wydarzenia zaangażowani zostaną też dorośli. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej: www.mbpzory.pl/n,zaklecie-na-w

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin gry miejskiej "Zaklęcie na W"

Utworzono dnia 08.11.2019, 09:37

Przycisk katalog on-line

Przycisk Regionalia

Przycisk Facebook

Przycisk YouTube

Przycisk "Radio Żory"

Przycisk RODO

Przycisk Biuletyn Informacji Publicznej

Przycisk Partnerzy

Przycisk Zostań przyjacielem żorskiej biblioteki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 129

W poprzednim tygodniu: 722

W tym miesiącu: 208

W poprzednim miesiącu: 3482

Wszystkich: 193541