Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

OTTąd dOTTąd - gra miejska z okazji 750. urodzin miasta Żory

Utworzono dnia 13.07.2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza do wspólnego świętowania 750. urodzin Miasta Żory i udziału w grze miejskiej "OTTąd dOTTąd”. Gra rozpocznie się 17.08.2022 r. o godz.17:08. Dzień nie jest przypadkowy, łączy się z rocznicą śmierci patrona biblioteki Ottona Sterna, którego postać (nie do końca bezpośrednio) będzie towarzyszyła nam podczas gry.

Gdy przeszłość łączy się z przeszłością w zapętleniu z teraźniejszością, pojawia się szansa na odnalezienie ważnych miejsc i uzyskanie odpowiedzi, koniecznych do rozwiązania zamierzchłych spraw. Wysłanie zagubionego listu od Eugenii, matki Ottona Sterna, to tylko jeden z elementów, które ostatecznie pomogą Ottonowi uzyskać konsensus naukowy z Albertem E. A w tym wszystkim namieszać może Dozorca, jakby nie z tego świata, który niejednego będzie chciał przepędzić ze swojego terenu. 

Zaintrygowani? Zainteresowani? Skłonni sprostać wyzwaniu w krótkim czasie? Ta gra jest właśnie dla Was. Zbierz do swojej drużyny odważnych, mądrych, spostrzegawczych, lubiących rywalizację i fair play zawodników (dobra kondycja też mile widziana) i razem wyruszcie tam, gdzie przeszłość łączy się z przeszłością w zapętleniu z teraźniejszością. Czekamy na wasze drużyny.

Zgłoszenia i zapisy na grę miejską przyjmujemy:
- telefonicznie: tel. (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20
- mailowo: informacja@mbpzory.pl
- osobiście: w punkcie Informacja-Recepcja, w godzinach pracy Biblioteki
- rejestracja drużyn w dniu gry: od 16:00-16:50 przed Biblioteką.

Wiek graczy: 1 – 101 lat. Każda drużyna może liczyć od 2 do 5 osób i w jej składzie znajdować musi się minimum jeden pełnoletni opiekun.

Rozpoczęcie gry 17.08.2022 o godzinie 17:08 w holu głównym Biblioteki w Żorach.

REGULAMIN