Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast

Mindfulness. Jak oswoić stres?

Utworzono dnia 03.03.2025

Czujesz napięcie w karku, ścisk w żołądku albo ból głowy, gdy lista zadań nie ma końca? A może wieczorem nie możesz zasnąć, bo w głowie masz mnóstwo niespokojnych myśli o obowiązkach i niezałatwionych sprawach lub wyzwaniach, które czekają Cię następnego dnia? Jeśli tak, to najprawdopodobniej stres stał się towarzyszem Twojej codzienności. Jak sobie z nim radzić? Co zrobić, aby odzyskać wewnętrzny spokój i radość życia?

Przyjdź na bezpłatne spotkanie z prezesem Polskiego Instytutu Mindfulness Bartoszem Jakimcem w czwartek 27.03.2025 r. o godz. 18:00 i dowiedz się, jak oswoić stres.

W czasie spotkania:

• dowiesz się, czym jest stres i jaka jest jego rola w Twoim życiu;
• poznasz swoje stresory i będziesz mieć okazję bliżej im się przyjrzeć;
• zrozumiesz, jak stres wpływa na Twoje zdrowie i jakie są skutki przewlekłego stresu;
• rozpoznasz, jak reagujesz na stres, co ułatwi Ci szybsze wykrywanie stresu i radzenie sobie z nim;
• poznasz i przećwiczysz proste techniki uważności (mindfulness), które pozwolą Ci lepiej radzić sobie ze stresem oraz w naturalny sposób obniżyć poziom napięcia w ciągu dnia.

Zadbaj o swój dobrostan i przekonaj się, jak praktyka uważności może pomóc Ci radzić sobie ze stresem na co dzień. Przyjdź na spotkanie i zyskaj energię oraz spokój, których potrzebujesz.

Spotkanie potrwa 90 minut.

Udział BEZPŁATNY - zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

 

Zdjęcie - Bartosz Jakimiec.BARTOSZ JAKIMIEC – nauczyciel mindfulness, prezes Polskiego Instytutu Mindfulness, certyfikowany trener biznesu, prawnik. Trener w jednej z największych firm z branży rozwoju osobistego w Polsce w sektorze B2C – „Heksagon PRO” – gdzie prowadzi szkolenia „Zarządzanie stresem”, „Odważ się na zmianę”, warsztat wyjazdowy „Podróż ku sobie” oraz szkolenia wewnętrzne. Prowadzi szkolenia i warsztaty w tematyce pracy z emocjami, uważnością i życzliwością dla siebie. W swojej działalności koncentruje się na obszarach radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie, zarządzania zmianą, budowania relacji oraz sztuki odpoczynku w oparciu o praktykę uważności. Prelegent na wydarzeniach dotyczących dbania o dobrostan psychiczny oraz prewencji wypalenia zawodowego wśród prawników. Jego misją jest uczenie ludzi, jak dzięki praktyce uważności i byciu tu i teraz lepiej radzić sobie ze stresem oraz odnaleźć spokój i szczęście w pędzącym świecie.


 

 

 

 

 

Logo - Polski Instytut Mindfulness

Patronat nad spotkaniem objął Polski Instytut Mindfulness.

 


Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: