Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

listopad E-wystawa Moniki Mitery

Utworzono dnia 01.11.2015

Zapraszamy na kolejną odsłonę fotograficznego projektu FOTO-TON. Zdjęciami, których tematem  jest własnoręcznie wykonana biżuteria podzieliła się Pani Monika Mitera.
E-wystawa pt. „W świecie sznurków i koralików” będzie  czynna do końca listopada br. Zdjęcia można oglądać także w Bibliotece Centralnej w Żorach (os. Pawlikowskiego PU-13).

Autorka o sobie i zdjęciach:
Zapraszam do galerii NIE przemysłowej. Otwieram ją w wolnych chwilach, gdy tylko mała Maja śpi. Uwielbiam rzeczy robione własnoręcznie dlatego też zainteresowałam się m.in. tworzeniem biżuterii. Wystarczy igła, nitka, kawałek sznurka sutasz i kilka koralików by stworzyć coś pięknego i oryginalnego. No i oczywiście sporo cierpliwości i czasu. A gdy praca skończona zabieram się za sesję fotograficzną swoich wyrobów. Czasem pomaga mi w niej mąż stając za aparatem, gdy chcę pokazać jak biżuteria prezentuje się na „modelce”. Na dłuższą wycieczkę po zdjęciach i nie tylko zapraszam na http://galerianieprzemyslowa.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/mmsutasz

UWAGA! Ty też możesz mieć swoją e-wystawę i to za darmo!!! Więcej informacji w Dziale Metodyki i Promocji MBP w Żorach. Serdecznie zapraszamy – zapisy trwają cały rok.

listopad E-wystawa Moniki Mitery

Utworzono dnia 02.08.2016, 11:41