Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Koncert zespołu Submers

Utworzono dnia 08.07.2024

Przed nami muzyczny wieczór z zespołem Submers. Przyjdź i przekonaj się jak brzmią na żywo. Zapraszamy 2 sierpnia (piątek) o godzinie 18:00 do Letniej Czytelni (lub w razie niepogody do Sali konferencyjnej). Wstęp wolny!

Zespół Submers powstał około rok temu i zyskał uznanie dzięki energetycznym interpretacjom popularnych coverów, od pełnych mocy rockowych brzmień po intymne akustyczne aranżacje. Zespół nieustannie rozwija swój warsztat, obecnie pracując nad własnymi utworami, które już niedługo zostaną zaprezentowane publiczności. Członkowie zespołu świetnie się rozumieją, mimo różnicy wiekowej (od 11 do 23 lat), co przekłada się na harmonię w grze. Niejednokrotnie występowali w Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach np. na rozpoczęcie i zakończenie sezonu, a także koncertowali w Restauracji Texas. Zespół występował również na imprezach zamkniętych w Rybniku, Mikołowie, Rudzie Śląskiej, plenerowych przy Bistro Cegielnia w ramach cyklu "Muzyczna Sobota'' oraz w Bibliotece w Żorach w trakcie Tygodnia Bibliotek.

Skład zespołu:

  • Zbyszek Serafin – wokalista, gitarzysta z Mikołowa
  • Marcin Lesiński – gitarzysta, wokalista z Katowic
  • Jakub Jojko – basista, gitarzysta akustyczny, wokalista z Żor
  • Piotr Kołodziej – perkusista, skrzypek z Żor

Fanpage zespołu Submers

Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Biblioteki.

 

Plakat promujący koncert zespołu Submers

 

Realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: