Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

JORDANIA - Orient kardamonem pachnący

Utworzono dnia 27.12.2023

Zapraszamy na spotkanie z Moniką i Mariuszem Rozmus pt. "JORDANIA - Orient kardamonem pachnący", które odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00.
 

"Porywamy Cię do kraju Bliskiego Wschodu, niezwykle przyjaznego i różnorodnego. Do kraju, który ma do zaoferowania niezwykle wiele - góry, plaże, piękną rafę koralową, zamki, starożytne miasta i ruiny oraz niezwykle bogatą kulturę. Jest przy tym krajem bezpiecznym i otwartym, gdzie mieszkańcy z niezwykłą gościnnością witają przybyszy.

Pokażemy Ci wspaniałe mozaiki Madaby, biblijną górę Nebo, z której Mojżesz dojrzał Ziemię Obiecaną, Morze Martwe i piaski pustyni Wadi Rum, a wizytą w Petrze zostawimy w Tobie niezapomniane wrażenia, co rozbudzi tylko apetyt na podróż do tego pięknego kraju. A jeśli to będzie za mało, to zabierzemy Cię jeszcze w ruiny starożytnego miasta Jerash, jednego z najlepiej na świecie zachowanego zespołu urbanistycznego Imperium Rzymskiego."
 

Jak większość tak i my pracujemy na etacie, a każdą naszą wolną chwilę poświęcamy na plany wyjazdowe, by następnie starać się je zrealizować.

Zakochani w naszym pięknym kraju, ale mocno kręcą nas Bałkany i tu głównie koncentrujemy nasze wyprawy, ale rzecz jasna nie gardzimy innymi destynacjami. Uwielbiamy Kaukaz, ale też Czechy oraz słoneczną Italię, a ostatnimi czasy chyba mocniej zaprzyjaźniliśmy się z Niemcami. Szukamy w trakcie naszych wojaży miejsc nieszablonowych, mało turystycznych, do których mało kto się wybiera albo takich, w których jeszcze nikt nie był, o ile jeszcze takie są…
Preferujemy wyjazdy niskobudżetowe, ale nie gardzimy inną formą wypoczynku, a całość oprawiamy w zdjęcia, abyś i Ty drogi pasjonacie przygód mógł bliżej przyjrzeć się miejscu, do którego być może się wybierasz.

Zajrzyj na naszego bloga rozmusiaki.pl. Prowadzimy też audycję podróżniczą ''Gorączka podróży'' w Radio Żory, a naszymi gośćmi są podróżnicy, którzy równie często podróżują nieszablonowo.

 

Udział BEZPŁATNY - zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.