Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Jak radzić sobie ze stresem?

Utworzono dnia 09.11.2023

W czwartek 7 grudnia o godzinie 17:30 zapraszamy do udziału w warsztatach z Magdaleną Dziedziak-Wawro “Jak radzić sobie ze stresem”.

W przeciążonej ciągłymi wymaganiami, wyzwaniami i ocenami rzeczywistości, która jest udziałem nas wszystkich, nie jesteśmy w stanie uniknąć wielu sytuacji będących źródłem stresu, ale możemy nauczyć się wykorzystywać zdrowe mechanizmy radzenia sobie ze stresem, sprzyjające budowaniu relacji z innymi, ze sobą i światem.

Podczas warsztatów popatrzymy na stres inaczej i nauczymy się zauważać i korzystać ze zdrowej, biologicznie wbudowanej w nasz organizm, odpowiedzi na stres oraz zaczniemy budować elastyczność psychologiczną od przyjaznej, życzliwej i wspierającej relacji z samym sobą.

Udział BEZPŁATNY - zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.


Czego mogą nauczyć się i doświadczyć uczestnicy warsztatu?

• radzenia sobie z trudnymi myślami i emocjami
• zyskają nową, opartą na badaniach naukowych wiedzę na temat stresu
• poznają i doświadczą, czym jest rezyliencja i jak ją budować w celu dbania o wewnętrzną równowagę i dobrostan psychiczny
• zyskają nową perspektywę patrzenia na stres, która da im narzędzia do prowadzenia zaangażowanego i witalnego życia w obecności stresu
• kształtowania codziennych nawyków, które wspierać będą ich dobrostan psychiczny i wewnętrzną równowagę
• przyglądać się będą własnym strategiom radzenia sobie ze stresem oraz zobaczą, jakie czerpią z nich zyski, a jakie ponoszą koszty ich stosowania, w aspekcie witalnego życia i dobrostanu psychicznego
• w miarę wprowadzania poznanych na szkoleniu technik w życie, doświadczać będą zdolności radzenia sobie z trudnymi zdarzeniami zewnętrznymi i wewnętrznie doświadczanymi, niezależnie od tego, z czym trudnym będą się stykać.

 

MAGDALENA DZIEDZIAK-WAWRO psycholożka, coach, terapeutka ACT („acceptance and commitment therapy" - terapia akceptacji i zaangażowania), specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi, wykładowca akademicki Uniwersytetu SWPS (Wydział Zamiejscowy w Katowicach). Właścicielka firmy: Magdalena Dziedziak – Wawro Positive Life, świadczącej usługi szkoleniowe w zakresie rozwoju osobistego oraz indywidualne sesje coachingowe i psychologiczne w nurcie ACT. Specjalizuje się w łagodzeniu ludzkiego cierpienia oraz budowania dobrostanu psychicznego w oparciu o kontekstualny behawioryzm i psychologię pozytywną. Członek ACBS Polska (Association for Contextual Behavioral Science). Autorka książek:
  • „Alfabet szczęścia z coachingiem w tle i kotem na kolanach” (Katowice 2018, Wydawnictwo KOS)
  • „Opowieści Szczęścia. 50 lekcji dobrostanu” (Jaworzno 2020, Magdalena Dziedziak-Wawro Positive Life)