Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Dogoterpia w bibliotece

Utworzono dnia 16.02.2015

Jak rozmawiać trzeba z psem? – dowiesz się w bibliotece !!! Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach (os. Sikorskiego) wszystkich miłośników czteronożnych, kudłatych przyjaciół zaprasza na kolejne spotkanie z dogoterapią. Spotkanie pod hasłem „Twój pies w dobrych rękach – jak rozmawiać z psem?” odbędzie się 26 lutego br. o godz. 16.00. Liczba osób ograniczona. Informacji udzielają pracownicy biblioteki pod nr. tel. 32 43 54 535 . WSTĘP WOLNY

Spotkania z psem w bibliotece są przepełnione ciekawością, wrażliwością i wspaniałą zabawą. Zawsze są lepiej zapamiętane przez dzieci, jako nietypowe, oryginalne zajęcia. Forma kontaktów z psem to praca indywidualna jak i grupowa. Dzieci na zajęciach uczą się pozytywnej więzi z otoczeniem dzięki panowaniu nad swoim stanem emocjonalnym, przełamują lęki, przyzwyczajają się do kontaktu z psem, poznają zasady opieki nad zwierzęciem, co pozwala im wykształcić u siebie uczucie delikatności, opiekuńczości oraz szacunku dla psa.
Pracownicy biblioteki i uczestnicy spotkań serdecznie dziękują Pani Marcie i jej podopiecznym – Lusi i Florce za wspaniałe zajęcia.

Przycisk katalog on-line

Przycisk Regionalia

Przycisk Facebook

Przycisk YouTube

Przycisk "Radio Żory"

Przycisk RODO

Przycisk Biuletyn Informacji Publicznej

Przycisk Partnerzy

Przycisk Zostań przyjacielem żorskiej biblioteki

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu