Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Cultural evening with SANDRA

Utworzono dnia 30.01.2023 

Zapraszamy do udziału w wieczornym spotkaniu kulturalnym z wolontariuszką Sandrą 15 lutego 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna. Spotkanie z tłumaczeniem na język polski.

Wieczór kulturalny z Sandrą przenosimy na godzinę 19:30 (z 18:00)! Wszystko dlatego, że chcemy, byście mogli posłuchać opowieści o Hiszpanii po hiszpańsku... Właśnie udało nam się pozyskać tłumaczkę, jednak spowodowało to konieczność zmiany godziny spotkania. Do zobaczenia w środę!

Sandra pochodzi z Albacete w Hiszpanii i w 2022 roku skończyła studia z nauk eksperymentalnych. Pracowała jako wolontariuszka, prowadząc działania dla dzieci i uwielbia pomagać ludziom w doskonaleniu ich umiejętności. Jest uczestniczką projektu "Kreatywne wyzwania kulturowe", realizowanego w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności, Wolontariat Europejski.

Podczas wieczoru Sandra opowie o swoich doświadczeniach z życia w Hiszpanii, postara się omówić tradycje i zwyczaje panujące w Hiszpanii, przybliży kulturę i kuchnię swojego kraju.

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub osobiście w Informacji-Recepcji. 

--------------------------------

Projekt "KREATYWNE WYZWANIA KULTURALNE" realizowany jest w ramach programu Europejski Korpus Solidarności, Wolontariat Europejski, został dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej.

Plakat promujący wydarzenie Cultural evening with Sandra 15.02.2023 19:30."