Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Cultural evening with LIANA

Utworzono dnia 28.11.2022 

Zapraszamy do udziału w wieczornym spotkaniu kulturalnym z wolontariuszką Lianą 14 grudnia 2022 r. o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna. Spotkanie z tłumaczeniem na język polski.

Liana pochodzi z Armenii, małej krainy wysokich gór i boskiej natury. Przez całe życie doskonaliła różne zawody, rozpoczynając karierę jako specjalista EFL (język angielski jako język obcy), pedagog-psycholog, językoznawca, następnie studiowała marketing, PR i reklamę w szkole medialnej. Jest uczestniczką projektu "Kreatywne wyzwania kulturowe", realizowanego w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności, Wolontariat Europejski.

Podczas wieczoru Liana opowie o swoich doświadczeniach z życia w Armenii, postara się omówić historię tego kraju, kulturę i kuchnię. Będzie możliwość spróbowania tradycyjnego jedzenia.

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub osobiście w Informacji - Recepcji. 

--------------------------------

Projekt "KREATYWNE WYZWANIA KULTURALNE" realizowany jest w ramach programu Europejski Korpus Solidarności, Wolontariat Europejski, został dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej.