Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

BYĆ - kim jesteśmy

Utworzono dnia 19.06.2023

Zapraszamy na wystawę "BYĆ - kim jesteśmy" MAREK KOCZY - wystawa grafiki i malarstwa. Wystawa dostępna jest od 30 czerwca do 12 sierpnia 2023 r. w Galerii Na Piętrze. Wernisaż wystawy odbędzie się 30 czerwca 2023 r. (piątek), o godz. 18.00.

 

MAREK KOCZY - architekt, grafik, od 2014 czynny członek Śląskiej Izby Architektów RP, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich. Od lat wraz z Krzysztofem Całką prowadzi pracownię KAM-ARCHITEKCI.PL w Rybniku. Autor wielu projektów architektonicznych realizowanych w całej Polsce. Ukończył studia na kierunku Architektura i urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Ponadto Absolwent Państwowego Ogniska Plastycznego im. Ludwika Konarzewskiego Seniora w Rydułtowach.

Twórca grafik oraz malarstwa w klimacie noir, steampunk czy surrealizmu. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w wielu krajach (m.in. Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia).

instagram.com/marekkoczy

Marek Koczy Art

Kam-Architekci.pl sp z o o

 

 

O WYSTAWIE :

„BYĆ - kim jesteśmy". MAREK KOCZY wystawa grafiki i malarstwa.

Nasze demony i emocje często towarzyszą nam w smutnych momentach życia, ale i odwiedzają nas podczas radosnych chwil. Wystawa „BYĆ – kim jesteśmy”. To zbiór grafik i obrazów, które powstały w przeciągu ostatnich dziesięciu lat mojej twórczości. Uciekają często w najgłębsze emocje ludzkiej natury, poszukują wrażliwości, która w codziennym biegu często jest przez nas zapominana czy też wręcz ukrywana. Moje obrazy zadają pytanie: kim jesteśmy?

A może kim chcielibyśmy BYĆ.

„Kim jestem bez twarzy

Bez duszy bez imienia

Kim jestem”

„Czy musisz mnie zabić,

By wiedzieć, kim jesteś?”

(Sweet Noise, "Kim jestem”)