Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

BIBLIOTEKA – więcej niż myślisz! WYSTAWA

Utworzono dnia 30.01.2015

Przyjdź i przekonaj się sam, że żorska biblioteka, to COŚ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ! Zobacz wystawę fotograficzną podsumowującą 2014 rok.Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną podsumowującą 2014 r. pt. „BIBLIOTEKA – więcej niż myślisz!”. Wystawę można oglądać w Galerii Centralnej, na os. Pawlikowskiego do końca stycznia br. WSTĘP WOLNY
Na wystawie w fotograficznym skrócie zobaczymy najważniejsze wydarzenia zorganizowane przez żorską bibliotekę w 2014 r. Wśród nich: imprezy czytelnicze, spotkania autorskie, różnorodne warsztaty, lekcje biblioteczne, konkursy, pasowanie na czytelnika, imprezy zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek czy Ogółnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. W kalendarz imprez na stałe wpisały się: Urodziny Calineczki, Noc z Andersenem, Książka dla Trzylatka, Ferie i Wakacje w Bibliotece, Dzień Książkowego Misia, Światowy Dzień Pluszowego Misia, Bajkowe Spotkania i Mikołajki.
Różnorodność i ilość fotograficznych wspomnień, jakie zobaczymy na wystawie bez wątpienia zawierają się w tytule tej wystawy. Przyjdź i przekonaj się sam, że żorska biblioteka, to COŚ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!

BIBLIOTEKA – więcej niż myślisz! WYSTAWA

Utworzono dnia 20.07.2016, 12:47