Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  

Biblioteka nominowana

Utworzono dnia 19.05.2021

Realizowany przez Bibliotekę projekt powalczy o miano najlepszego w kategorii Inteligentny Rozwój Edukacji. Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju trafia w ręce innowatorów, inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia wpływa na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki. Nagroda jest wyrazem uznania dla autorów innowacji technologicznych i społecznych, a także projektów podnoszących na stałe standard życia. Rozstrzygnięcie konkursu już we wrześniu podczas szóstej edycji Forum Inteligentnego Rozwoju. Laureatów wskaże Kapituła, w skład której wchodzą: przedstawiciele Centrum Inteligentnego Rozwoju, przedstawiciele redakcji sekcji Rzeczy o Innowacjach, przedstawiciele Śląskiego Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju, działającego przy Politechnice Śląskiej.

 

Projekt "Art Bridge" dofinansowano ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+, Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk. Wartość dofinansowania 65.632 euro.

 

Grafika w formie dyplomu z tekstem: Polska Nagroda Inteligentnego rozwoju 2021. List nominacyjny. Z przyjemnością informujemy, że projekt pt. "Art Bridge" realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Żorach im. Ottona Sterna uzyskał nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego rozwoju 2021w kategorii: Inteligentny Rozwój Edukacji. Na dole podpisy dyrektorów Generalnych oraz loga organizatorów.