Witaj w grze! Klub Miłośników Gier Planszowych

Utworzono dnia 24.10.2017, 15:18

17.11.2017 , 17:00

Zapraszamy do Biblioteki Centralnej na cykliczne spotkania Klubu Miłośników Gier Planszowych. Gwarantujemy świetną zabawę oraz zdrową rywalizację!
Spotykamy się w każdy 1. i 3. piątek miesiąca o godzinie 17:00 w Bibliotece Centralnej na os. Pawlikowskiego PU-13.

TYM RAZEM WYBIERZEMY SIĘ W PODRÓŻ... POCIĄGIEM! Czyli gramy w "Wsiąść do pociągu!" - grę, dzięki której będziemy podróżować dookoła świata i przez Wielkie Jeziora Ameryki Północnej, co oznacza szlaki wodne - tak więc przygotujcie się na podróż pod żaglami! Jest to rewelacyjna gra strategiczna, wymagająca taktycznego myślenia, ale z wyjątkowo prostymi zasadami, więc nie bójcie się, PRZYBYWAJCIE i GRAJCIE Z NAMI! :)

Gry planszowe wracają do łask, stając się coraz bardziej popularną formą spędzania czasu. Są doskonałą alternatywą dla świata zamkniętego w komputerze, telewizji czy smartfonie. Pozwalają w interesujący sposób spędzić czas wolny, pozwalając przy tym odreagować stres dnia codziennego. Bawią, uczą, rozwijają. Są wspaniałą rozrywką zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, nierzadko integrując ludzi w różnym wieku.

Jeśli chcesz spróbować, zapraszamy do gry. Przyjdź i złap bakcyla ;)