Wernisaż wystawy fotografii żorskiej grupy Full Frame „7 spojrzeń przez obiektyw”. Prezentowane będą fotografie: Piotra Fornala, Alicji Wicherek, Mariusza Nocny, Rafała Kalinowskiego, Piotra Tomali, Sylwii Paradowskiej i Tymoteusza Ciastko.

Utworzono dnia 20.05.2019, 15:26

07.06.2019 , 18:00

6 czerwca o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach odbędzie się wernisaż wystawy fotografii grupy Full Frame „7 spojrzeń przez obiektyw”.

Wspólna pasja – fotografia - to ona sprawiła, że grupa powstała. Każdy z fotografów należących do grupy charakteryzuje się własnym spojrzeniem na świat, każdy z nich przez pryzmat własnego postrzegania, zatrzymuje czas kliknięciem spustu migawki aparatu fotograficznego. Na wystawie będzie można zobaczyć fotografie Piotra Fornala, Alicji Wicherek, Mariusza Nocny, Rafała Kalinowskiego, Piotra Tomali, Sylwii Paradowskiej i Tymoteusza Ciastko. Ekspozycja dostępna w Galerii Młodych do końca sierpnia br.