Klub Młodych Odkrywców

Utworzono dnia 02.10.2018, 15:16

13.10.2018 , 09:30

SPOTKANIA DLA DZIECI: każda 2. sobota miesiąca o godzinie 9:30 w Bibliotece Centralnej na os. Pawlikowskiego PU-13.

Klub Młodego Odkrywcy działa w ramach warszawskiego Centrum Nauki „Kopernik”. Młodzi Odkrywcy rozwijają wszechstronne zainteresowania dzieci. Spotkania poświęcone są różnorodnym tematom ze świata nauki i kultury, w trakcie których klubowicze prowadzą doświadczenia naukowe oraz odkrywają interesujące pozycje z literatury popularnonaukowej. Kolejne zajęcia udowadniają im, że książki to nie tylko lektury szkolne, ale swoisty klucz do sekretów świata. Członkami żorskiego klubu są dzieci od 7 do 13 roku życia, pełne energii, kreatywne i ciekawe świata. Tematy zajęć związane są z indywidualnymi zainteresowaniami uczestników, nowościami wydawniczymi czy aktualnymi świętami i rocznicami.