Grywalizacja - warsztaty

Za ile? ZA DARMO
Dla kogo? osoby powyżej 16 roku życia

ZAPISY: 32 43 44 584 wew. 26 lub marketing@mbpzory.pl

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest Twoja ulubiona gra i dlaczego nie możesz się od niej oderwać? Nieistotne, czy jest to gra komputerowa, planszowa czy inna. Dobrze zaprojektowane gry mają w sobie coś, co sprawia, że chętnie do nich wracamy i spędzamy z nimi długie godziny, wykonując czasem absurdalne i oderwane od życia czynności. Na warsztatach nauczysz się jak zaprojektować grę, która być może będzie kluczem do Twojego przyszłego sukcesu.

Prowadzenie: Jakub Cikała, doktorant na ASP w Katowicach. W obszarach artystycznych zajmuje się szeroko pojętą grafiką intermedialną. Jego prace wielokrotnie były pokazywane w Polsce i za granicą. Obszary projektowania graficznego realizuje poprzez prace nad systemami informacji wizualnej. Od 2010 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Gier a od 2014 roku pracuje w niezależnym studiu Sleepless Clinic projektując mechanikę i tworząc grafikę do gier.

Termin: zajęcia jednorazowe dla dwóch różnych grup: Grupa I: 4.11. godz. 9:00, Grupa II: 18.11. godz. 9:00, czas trwania: ok. 5h

Projekt "Od Czytelnika Do Startupowca" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, program Partnerstwo dla książki