Dyskusyjny Klub Książki - filia nr 5

Utworzono dnia 03.10.2018, 09:23

11.10.2018 , 18:00

SPOTKANIA DLA DOROSŁYCH:  wyjatkowo w drugi czwartek miesiąca o godzinie 18:00 w filii nr 5, os. Sikorskiego 52.

Program Dyskusyjnego Klubu Książki realizowany jest przy współpracy z Instytutem Książki i Bibliotekami Wojewódzkimi. Celem klubu jest zachęcenie samych bibliotekarzy jak i czytających do kreowania mody na czytanie. DKK Filii nr 5 stanowi grupę osób, która spotyka się cyklicznie, aby porozmawiać o książkach, które wcześniej zamawiamy i czytamy. Spotkania nasze odbywają się w bibliotece, przy kawie i ciasteczkach w przyjaznej, miłej atmosferze. Czytamy wszelkie gatunki literatury: powieści, romanse, sensacje, biografie, jak i reportaże (dla dorosłych). Omawiamy krótko autorów, bohaterów przeczytanej literatury, analizujemy różnice zdań klubowiczów, często też przekładamy niektóre wątki w powieściach na swoje życie. Udział w takich spotkaniach jest dobrowolny i wszyscy nowi klubowicze są mile widziani. Uczestnicy nie muszą prowadzić trudnych dyskusji, ani nawet znać się na literaturze. Zapraszamy!