Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wolontariusze 2019


Mam na imię Anna Minasyan, bliscy mówią na mnie Anouk. Pochodzę z Erewania w Armenii. Studiowałam zarządzanie, pracowałam na wielu stanowiskach – od pracownika recepcji w hotelu po managera studia artystycznego. Obecnie bardzo interesuję się sztuką, projektowaniem graficznym i fotografią. Uwielbiam pracę z dziećmi. Bardzo lubię wszelkie zajęcia kreatywne.

Wolontariat w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie dla mnie wspaniałą szansą na poznanie nowych ludzi i nauczenie się języka polskiego. Mam nadzieję na zdobycie ciekawych doświadczeń i wiedzy na temat Polski i jej kultury. Chciałabym organizować warsztaty rysunkowe dla dzieci i dorosłych i dzielić się swoją wiedzą na temat ormiańskiej kultury i języka.

 

 

 

 

Hej! Nazywam się Cuma Taşkıran i pochodzę z Turcji, jestem również Kurdyjczykiem. W zeszłym roku ukończyłem psychologię. Uczyłem dzieci „Technologii i Wzornictwa” przez 6 miesięcy i przez 3 miesiące pracowałem w szkole średniej ucząc filozofii i psychologii. Potrafię robić zdjęcia i edytować filmy. Od 7 lat gram na gitarze. Interesuję się muzyką hiszpańską (flamenco) i łacińską.

Zapraszam do poznania techniki wykonywania mozaiki i malowania ceramiki. Jeśli będziecie zainteresowani Turcją, mogę Wam o niej opowiedzieć. Oczywiście będę również grał Wam na gitarze! :)

Jestem tutaj, aby uczyć się polskiej kultury oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbiam być w bibliotece.

 

 

Nasi wolontariusze Anouk i Cuma zapraszają od KWIETNIA na bezpłatne zajęcia. * Zapisy: promocja@mbpzory.pl lub tel. 32 43 43 197 wew. 26.