Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Publikacja "Migruj do biblioteki. Dobre praktyki"

Utworzono dnia 17.05.2019

Prezentujemy Państwu publikację Migrate to library! Good practices, która powstała w ramach projektu Migruj do biblioteki! i zawiera przykłady dobrych praktyk – działań lokalnych, wypracowanych przez partnerów podczas realizacji projektu w okresie od września 2017 do kwietnia 2019. Zachęcamy do lektury i korzystania.

Niniejsza publikacja jest dostępna na warunkach licencji cc-by-nc-nd oraz chroniona prawem autorskim i / lub innym obowiązującym prawem. Licencjobiorcy mogą kopiować, rozpowszechnić i wyświetlić publikację tylko z uznaniem autorstwa, tylko dla celów niekomercyjnych oraz bez zmiany jakichkolwiek treści lub tworzenia działań pochodnych. Jakiekolwiek korzystanie z niniejszej publikacji niż dozwolone jest zabronione.

Projekt Migrate to Library! został sfinansowany przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+. Wsparcie Komisji Europejskiej dla powstania tej publikacji nie stanowi poparcia dla treści, które odzwierciedlają wyłącznie poglądy autorów, a Komisja nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych.